DUK

Mes labai norime išgirsti visus Jūsų patarimus, pastebėjimus, problemas, ar klausimus, į kuriuos atsakymų čia nerasite. Labai prašome rašyti mums į info@auklytes.lt. Taip pat galite pasinaudoti skirtuku “Pasiūlymai”, kurį rasite šone visuose portalo puslapiuose.

Žalias rėmelis aplink nuotrauką reiškia, kad auklės telefono numeris ir elektronis paštas yra patvirtinti ir tikri. Jeigu rėmelio aplink auklės nuotrauką paieškos puslapyje nėra „Auklytės.lt“ negarantuoja, kad auklės kontaktinė informacija suvesta teisingai.

Naudojant filtrą kairėje pusėje Jūs atrinksite aukles, kurios atitinka tam tikrus Jūsų reikalavimus, pvz. amžius, patirtis, kt. Tokiu būdu Jūs gausite auklių sąrašą, kurios atitiks Jūsų nurodytus reikalavimus. Toliau paspaudus bet kurios auklės profilį, Jūs galėsite peržiūrėti detalią informaciją apie auklę ir įsigyti kontaktinę informaciją tų auklių, kurių profiliai Jums tiks labiausiai.

Jeigu turite specifinių reikalavimų auklei, galite pasinaudoti paslauga „Individuali auklių paieška“. Visą informaciją apie paslaugą galite rasti skiltyje „Paslaugos“.

„Individuali auklių paieška“ yra paslauga, kurią suteikia „Auklytės.lt“. Mes atrinksime Jums aukles, kurios atitiks Jūsų reikalavimus ir bus pasiruošusios dirbti. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite rasti skiltyje „Paslaugos“.

Visus kontaktus, kuriuos įsigijote, galite vėliau peržiūrėti savo profilyje. Juos rasite viršutiniame dešiniajame kampe, prisijungus prie savo profilio, skiltyje „Mano auklės“.

Prisijunkite prie savo profilio. Jeigu dar nesate susikūrę asmeninio profilio, paspauskite nuorodą „Registruotis“ viršutiniame dešiniajame kampe. Jeigu turite kreditų savo sąskaitoje, auklės kontaktinę informaciją galėsite įsigyti paspaudus nuorodą „Įsigyti auklės kontaktus“ Jus dominančios auklės profilyje. Jeigu kreditų savo sąskaitoje neturite, iš pradžių papildykite sąskaitą.

Kreditas yra “auklytes.lt” valiuta, už kurią Jūs galite įsigyti bet kurios auklės kontaktinę informaciją.

Už vieną kreditą galite įsigyti vienos auklės kontaktinę informaciją.

Prisijungus prie savo profilio, viršutiniame dešiniajame kampe galite matyti, kiek šiuo metu turite kreditų. Jeigu šiuo metu turite kreditų savo sąskaitoje, galite įsigyti bet kurios auklės kontaktinę informaciją. Jeigu kreditų šiuo metu neturite, norėdami gauti auklės kontaktus, turite jų įsigyti.

Norint įsigyti kreditų, Jums reikia viršutiniame dešiniajame kampe susirasti nuorodą “Pildyti sąskaitą”. Paspaudus turėsite pasirinkti, kiek kreditų norite nusipirkti. Toliau paspaudus mygtuką “Pirkti” ir mokėjimo sistemoje susimokėję už kreditus, būsite grąžinti į “auklytes.lt” puslapį, kuriame galėsite tęsti auklių paiešką. Kreditų suteikimas gali užtrukti kelias minutes, nes bankas tikrins Jūsų padarytą pavedimą. Kai tik pavedimas bus patvirtintas, Jūs pamatysite, kad Jūsų sąskaita pasipildė. Vienu metu galite įsigyti kelis kreditus. Kuo daugiau kreditų iš karto perkate, tuo mažiau kainuoja vienas kreditas.

Pirkti kreditus yra visiškai saugu, nes Jūsų daromą pavedimą atlieka Jūsų bankas. “Auklytes.lt” nesaugo jokios informacijos, susijusios su Jūsų sąskaita.

Visos auklės, kurias matote savo paieškoje turėtų būti laisvos. Kiekviena auklė gali nustatyti, ar ji šiuo metu “laisva” ar “užimta”. Jeigu auklė savo profilyje pasirinko “užimta”, jos anketa nebus rodoma paieškoje tol, kol statusas nepasikeis į “laisva”. Jeigu auklė pasirinko statusą “laisva”, Jūs matysite jos profilį paieškoje. 

Tokiu atveju, mes rekomenduojame pranešti elektroniniu paštu info@auklytes.lt šių auklių vardą ir pavardę bei pakomentuoti jų profilyje situaciją, kad kiti tėveliai žinotų, jog auklė gali būti užimta, bet nepasikeitusi statuso savo profilyje.

„Laisva (-s)“ – auklės anketa matoma viešai. „Užimta (-s)“ – auklės anketa nematoma. Gavus darbo pasiūlymą rekomenduojame auklėms pakeisti savo statusą į „Užimta“, tokiu atveju nebus klaidinami auklių ieškantys tėveliai ir išvengsite nereikalingų skambučių. Taip pat nebus rizikos gauti neigiamą komentarą iš tėvelių, sugaišusių laiko ir kreditų.

Paspauskite nuorodą “Prisijungti” ir susiraskite skyrių “Pamiršau slaptažodį”. Vadovaukitės tolimesniais nurodymais.

Komentarą prie auklės profilio ir auklės įvertinimą gali daryti tik prisiregistravę vartotojai, kurie anksčiau įsigijo auklės kontaktinę informaciją.

Atsiųskite mums elektroninį laišką į info@auklytes.lt su kuo detalesne informacija, ir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti visas Jūsų problemas.