Apie mus

Mielos mamytės ir tėveliai,

Turbūt ne viena iš mūsų, norėdamos tęsti savo darbinę veiklą po paties svarbiausio savo gyvenimo įvykio – vaikelio gimimo, susidūrėme su problema ieškodamos patikimos, patyrusios ir malonios auklės savo mažyliui. Kam patikėti savo brangiausią turtą, kad galėtum ramia širdimi išeiti į darbą žinodama, kad atžalai bus gera ir saugu?

Auklių bandome ieškoti įvairiai: per pažįstamus, kitus tėvelius, gimines… Tačiau neradę tinkamo žmogaus esame priversti eiti į kompromisą su pačiu savimi ir pasamdyti auklę be garantijų, pasikliaudami laimingu atsitiktinumu, apie jos patikimumą ir patirtį rizikuodami sužinoti tik iš jos darbo. Deja, tokia rizika ne visada pasiteisina.

Tad, jaunų žmonių, suprantančių ką reiškia rasti gerą auklę, galvose gimė portalo Auklytes.lt idėja. Mums svarbiausia, kad tai būtų kokybiška, patogi ir patikima paslauga auklės ieškantiems tėvams.

Projektas siekia suburti šį darbą išmanančias aukles, surinkti apie jas visą reikalingą informaciją ir pateikti ją Jums, mielosios mamytės ir tėveliai.

Mes tikimės, kad šis portalas padės greitai ir be papildomų pastangų susirasti puikų pagalbininką, o vaikui gerą draugą.